Віконда Термо 5-камерний профільПрофіль Віконда ТЕРМО

6-ти камерна профільна система розроблена з використанням сучасних технологій і з урахуванням кліматичних умов України.

Шести камерна cистема «Віконда ТЕРМО» орієнтована на забезпечення потреб клієнтів компанії у високоякісній енергозберігаючій продукції.

Технічні рішення, які закладені в систему, ґрунтуються на багаторічному досвіді виробництва, монтажу та експлуатації вікон.

 

Енергозбереження.


Монтажна глибина 70 мм і товщина зовнішньої стінки 2,8 мм дозволяють досягти коефіцієнта опору теплопередачі 1,08 м2 С / Вт
Шумоізоляція
Можливість використання склопакетів розміром від 24 до 32 мм дозволяє збільшити показники тепло-і шумоізоляції


Протизламна фурнітура.


13мм зміщення осі паза фурнітури збільшує протизламну стійкість вікон за рахунок використання протизламної фурнітури. При цьому доступ до запірних елементів захищений краще, ніж при осьовому розмірі в 9мм.
Захист від пилу та води
Вмонтований в ПВХ-профіль сірий ТПВ-ущільнювач запобігає проникненню пилу і води протягом багатьох років.

Щоб забезпечити максимальне енергозбереження при використанні системи "Віконда ТЕРМО" експерти компанії "Віконда" рекомендують обирати енергозберігаючий склопакет з пластиковою дистанційною рамкою. Саме ця комплектація дозволяє досягти оптимального ефекту теплозбереження.

Крім того, що вікна з енергозберігаючим склопакетом залишаються актуальними протягом усього року, використання пластикової дистанційної рамки в склопакеті з і-склом дозволяє істотно збільшити зону комфорту в приміщенні і отримати суттєве зниження енерговитрат.


 

дивіться також - Віконда Котедж 6-к

на головну.