Москітні сітки можна замовити на будь-які вікна та двері.  В основі рамних віконних та дверних сіток - алюмінієва конструкція.

Майже непомітну москітну сітку, яка кріпиться на вікна чи двері за допомогою спеціальної фурнітури, при потребі легко зняти. А її монтаж може здійснюватися і на щойно встановленні вікна і на ті, що вже стоять не один рік. З основних характеристик москітних сіток - надійність каркасу та матеріалу з якого виготовляється сітка. Також вона є термостійкою, не змінює свій колір та не осипається.

Ви зможете замовити протимоскітні сітки (антимоскітні сітки) на вікна та двері у нас на сайті.

Рамка протимоскітної сітки виготовляється із екструдованного алюмінієвого профілю покритого порошковою фарбою. Вона стійка до корозії, перепадів температур та різних хімічних впливів.

Колір рамки москітної сітки в стандартному виконанні - білий або коричневий.

Також є в продажу сітка колір рамки  золотий дуб(фарбована)

Протимоскітна Сітка: матеріал москітної сітки - фібергласс. Це міцний полімерний матеріал стійкий до всіх видів зовнішніх атмосферних дій. Колір і розмір комірок в сітці (1х1мм) підібрані так, що москітна сітка, будучи абсолютною перешкодою для комах, зберігає всі переваги відкритого вікна. Колір протимоскітної сітки – сірий.


Протимоскітна сітка на вікна біла, коричнева. ( рамочна сітка ) 


Протимоскітна сітка на двері біла, коричнева. ( дверна сітка )

Дверні москітні сітки можна встановити на балконі або в заміському будинку. Зовні вони нагадують віконні протимоскітні сітки, але виготовляються з більш міцного профілю з розтином 17х25мм. Дверний профіль для москітної сітни так само як і віконний виготовлений з алюмінієвого сплаву й емальований кольоровою емаллю

Рамкова протимоскітна система дозволяє встановити її практично на всі види металопластикових, алюмінієвих та дерев'яних віконних систем. У наявності є різні види фурнітури, що дозволяють встановлювати протимоскітну сітку, не порушуючи "цілісність" металопластикової конструкції. А наявність рамкової протимоскітної сітки, що відкривається – ідеальне рішення для встановлення її на двері.


Протимоскітна сітка на вікна золотий дуб. ( рамочна сітка )


Для замовлень звертайтесь за контактами

дивіться також - Монтаж-демонтаж

на головну.