Вікна Бренд - це інформаційний інтернет ресурс з багатофункціональним сервісом.

Для Вас працює - безкоштовний онлайн калькулятор, який зоорінтує Вас у вартості металопластикових вікон та конструкцій.

Також в інформативному форматі, представлений асортимент на деякі товари, а саме: Металопластикові вікна. Металопластикові двері. Міжкімнатні двері. Вхідні двері. Підвіконня. Відливи. Ламінат. Захисні ролети. Горизонтальні жалюзі. Гаражні ворота. Автоматика до воріт. Москітні сітки.

Наш сервіс надає можливість здійснювати та оформлювати замовлення на товари, та послуги від виробника товарів, його представників, чи дистрибюторських складів  по хороших цінах.

Знижки на товари. Проведення акцій. 

Скористайтесь нашими послугами та отримайте всі переваги в короткі терміни.


ЗамірМонтаж

Купити товари за вигідними цінами: металопластикові вікна, міжкімнатні двері, вхідні двері, підвіконня, відливи, ламінат, захисні ролети, горизонтальні жалюзі, гаражні ворота, автоматика до воріт, москітні сітки. 

Ми надаємо консультацію, прорахунок ціни на товар, узгоджуємо ціну та оплату. Далі розміщуємо замовлення на виробництві у виробника, ведемо контроль на етапах виготовлення виробів чи їх зборці в готові комплекти, здійснюємо контроль по терміну готовності та за випадками наданих гарантійних забов'язань виробником. 

Організовуємо та узгоджуємо  доставку товару до моменту отримання замовником.

Замовивши товари з допомогою Вікна Бренд, ви можете бути впевнені в їхній надійності та якості. Звертайтеся будь ласка, кожному надамо вигідну пропозицію, прорахунок, обговоримо оплату, доставку та інші можливі питання.


Ціни монтаж,демонтажАкціїЗробивши замовлення через інтернет ресурс Вікна-Бренд, Ви:

1. Економите гроші. Інтернет-ресурс Вікна-Бренд працює на пряму з фабриками та заводами і відповідно надає сервіс, який надає можливість зробити замовлення всім своїм користувачам.

2. Економите час. Вам не потрібно витрачати час на багатогодинне ходіння по магазинах. Досить зайти на наш сайт vikna-brend.com.ua, зробити замовлення, узгодити його доставку та оплату. Тоді Ви зможете отримати замовлений товар з доставкою, або замовити доставку товару перевізником. Ви маєте можливість робити замовлення по інтернету вільно.

КонсультаціяФотогалерея3. Здобуваєте надійність і якість. Всі товари, що пропонуються на нашому ресурсі, сертифіковані і на них надається гарантія (залежно від сервісної політики виробника) від авторизованих сервісних центрів.

Вікна-Бренд постійно розширює асортимент продукції, що надається, а також прагне надати своїм відвідувачам сайту максимум зручностей. У нас на сайті діє система попередніх замовлень, також можна прорахувати товар самостійно, або з допомогою консультацій, є можливість зробити попередню заявку на очікуваний товар. Як тільки товар прорахований, ми інформуємо Вас про це і погоджуємо вартість товару, спосіб оформлення, доставку та інші питання.


Ремонт віконЗаключення договоруЯкщо виникли питання?

Ви можете задати нам свої запитання за допомогою функцій «Зворотній зв'язок».

 


 

Вікна-Бренд сприяє реалізації товаруів від виробника чи дистрибюторських складів, та сприяє організації  в його доставці по населених пунктах України

Доставка по УкраїніГарантія та сервісВи можете вибрати товари, оформити замовлення і оплатити його, не відриваючись від свого комп'ютера. Ми дуже старалися, щоб Вам було зручно це зробити, і комфортність нашого сервісу сподіваємось буде оцінена позитивно.

Доставка товару проводиться домовленим транспортом.

У вападку, коли  не має можливості здійснити доставку домовленим транспортом, доставка проводиться діючими перевізниками, за рахунок замовника. 

Завдяки службам доставки ви зможете отримати свій товар в будь-якому місті України!!!

Відправка здійснюється після 100% попередньої оплати товару згідно рахунку. Для доставки товару по Україні використовується транспорт по домовленості, або транспорт перевізників: Нова пошта чи Інтайм


 

дивіться також - Ціни

на головну.