Міжкімнатні двері

При виборі міжкімнатних дверей, в першу чергу, звертають свою увагу на їх колір та термін експлуатації.

Але крім цього, важливо враховувати також і якісні характеристики товару, те, як вони будуть виконувати свої прямі функції.

Міжкімнатні двері Новий стиль - Ціни

    

Міжкімнатні дверіПерш за все, рекомендовано визначитися в якому стилі зроблена Ваша кімната.

Наприклад:

Якщо вона представлена в класичному стилі, то для неї підійдуть дверні конструкції з масиву сосни та дуба, так як їх тепла палітра буде створювати особливу атмосферу затишку і комфорту в кімнаті.

Для інтер'єру у стилі "модерн" потрібне різномаїття кольорів. Для цього краще ставити міжкімнатні двері з вишні або грецького горіха.

Різні види такої деревини відрізняються відтінками і характером їхньої поверхні. Комбінуючи різні відтінки дверей і їх обробку, можна створити неповторний інтер'єр.

Широкий спектр дизайнерських можливостей значно більше розширює використання різноманітних наповнювачів для дверей: скло, вітражі, пластикові панелі.

Дерев'яні конструкції особливо красиво виглядають ззовні в поєднанні з декоративним склом, на якому будуть різні малюнки - від квіткових до абстрактних візерунків.

Найпоширенішою помилкою є установка в офісах і громадських будівлях так званих «побутових» дверей.

Вони чудово підійдуть для будинків та квартир, але ні в якому разі не призначені для інтенсивної експлуатації в офісі. Результат цього - нове відремонтоване приміщення, яке має «пошарпані» двері, що відразу ж впадають в очі.

 


 

дивіться також - Арочні вікна та двері

на головну.