Для прорахунку вартості гаражних воріт телефонуйте, або напишіть.  Контакти

Гаражні ворота Алютех, автоматика до воріт.

Застосування гаражних воріт.

Гаражні ворота  широко використовуються при будівництві котеджів, гаражів і паркінгів.

Переваги гаражних воріт


- Зручність і простота використання,

- надійність і безпеку,

- хороша герметизація отвору,

- відмінна теплоізоляція.

Секційні гаражні ворота мають ряд незаперечних переваг у порівнянні з іншими видами воріт. Полотно секційних воріт для гаража складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель.

Рухаючись по напрямних, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите), йдучи під стелю. Така траєкторія руху полотна гаражних воріт дозволяє зберегти розміри прорізу, економить простір перед воротами і всередині гаража.

Завдяки цим характеристикам секційні гаражні ворота набирають все більшої популярності.

Гаражні ворота  забезпечують безпечну експлуатацію для всіх членів сім'ї. Ворота відповідають директивам Європейського союзу у галузі безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань. Наявність протоколів дозволяє наносити на гаражні ворота «Алютех» маркування СЕ.

Слід зазначити, що автоматичні гаражні ворота мають відмінні характеристики міцності.

Це гарантує надійність і довговічність експлуатації. Гаражні ворота «Алютех» виготовляються з енергоефективних панелей і мають ущільнення по всьому периметру, що забезпечує комфортну температуру всередині приміщення.

Види управління гаражними воротами

Секційні гаражні ворота можна без праці відкривати і закривати вручну, так як їх вага скомпенсований пружинним механізмом. Для підйому гаражних воріт потрібно докласти зусилля не більше 150Н (≈ 15 кг).

Автоматичні гаражні ворота 


Гаражні ворота, оснащені електроприводом, забезпечать додатковий комфорт в управлінні воротами.

Автоматичні ворота для гаража  c дистанційним управлінням легко і зручно управляються прямо з автомобіля. Це особливо зручно в погану погоду - в дощ або сніг.

Щоб відкрити автоматичні ворота, необхідно лише натиснути кнопку на пульті дистанційного управління, і ворота відкриті. Важливо, що в разі перебоїв з електроживленням автоматичні гаражні ворота можна перевести в ручний режим управління за допомогою механізму розблокування.

Автоматичні ворота для гаража прості і безпечні в управлінні. При зіткненні з перешкодою ворота зупиняються і потім відкочуються назад. Автоматичні ворота  відповідають вимогам безпеки Європейського союзу, Республіки Білорусь, України та Російської Федерації.

Ресурс пружин, вживаних в гаражних воротах, розрахований на 25 000 циклів підйому-опускання, що орієнтовно відповідає 17 рокам експлуатації (по чотири підйому-опускання воріт щодня протягом усього періоду).


 

дивіться також - Міжкімнатні двері

на головну.