Фурнітура до металопластикових вікон та дверейВікна Бренд постійно слідкує за використанням сучасної та надійної фурнітури для віконних і дверних конструкцій.

Сучасні підприємства, постійно удосконалюють технології виробництва та конструкції систем фурнітури, сучасний дизайн і забезпечує високу надійність, простоту і легкість складання в двох площинах - вертикальної і горизонтальної.

Це віконні і дверні ручки, петлі прості, регульовані дверні петлі Axor,Winkhaus,Vorne кріплення імпоста і відповідні планки для всіх типів профілів, шурупи і саморізи всіх видів, замки, поворотні запори, дверні шпінгалети із замком і багато іншого.

Поворотно-відкидна фурнітура призначена для відкривання стулок одностулкових вікон шляхом повороту або відкидання.

Фурнітура монтується в паз фурнітури і управляється однією ручкою, забезпечуючи щільний притиск стулки до рами по всьому периметру.

Вікно без особливих зусиль відкривається в потрібному напрямку при певному положенні ручки. При відкинутою стулці забезпечується бессквозняковое провітрювання. Зусилля притиску регулюється для створення повної герметизації вікна.

Орієнтуючись тільки на високу якість, компанія отримала вісім сертифікатів якості від інститутів стандартизації європейських країн. Уповноважені міжнародні та місцеві організації з періодичністю раз на рік здійснюють контроль виробничих ліній і заводу.

Під контролем уповноважених організацій: тести на міцність і зносостійкість, випробування тиском, випробування циклової навантаженням, перевірка обробки поверхні та інші технічні та механічні випробування продукції. Ці перевірки і випробування проводяться щороку з певною періодичністю.

Сучасний вигляд і тривала стійкість до корозії досягається завдяки особливому процесу обробки поверхні срібним покриттям.


Технічні характеристики фурнітури:

   - модульна система з мінімальною кількістю складових частин;
   - периметральне з'єднання всіх елементів фурнітури;
   - замикаючі цапфи закріплені в середньому положенні для полегшення монтажу;
   - однотипні обмежувачі для ліво-і правостороннього відкриття;
   - регульовані ролики за рахунок ексцентрика;
   - протизламні «грибки» і відповідні частини з високолегованої сталі;
   - протизламні кутові передачі;
   - система має 7 типів регулювання;
   - незалежний монтаж рами і стулки;
   - сумісність запорів і петель в двустворочном вікні;
   - посилене антикорозійне покриття, що враховує вплив зовнішнього середовища.

дивіться також - Склопакети

на головну.